Firma powstała w 1992r. Od tej pory wykonano szereg usług z zakresu instalacji elektrycznych dla firm i odbiorców  indywidualnych, które funkcjonują bezawaryjnie do dnia dzisiejszego, co jest najlepszą referencją dla firmy.

Do Marca 2012 firma występowała pod nazwą: Instalatorstwo Elektryczne Światło i Siła Pomiary Elektryczne obecnie zmieniono nazwę na F.H.U. ELECTRO – TECHNICS.

ELECTRO – TECHNICS
jest firmą elektryczną mającą swą siedzibę w Żarnowcu woj. Śląskie.

Działalność i osiągnięcia oparto na wiedzy i zdobytym doświadczeniu w ponad 20-letniej działalności w branży elektrycznej, oraz ciągłym doskonaleniu zawodowym.

Wykonane i remontowane instalacje cechuje bezawaryjność i wysoka jakość, które są zgodne z przepisami i normami prawa Polskiego i Unii Europejskiej. Pewność i niezawodność wykonanych usług potwierdzona jest udzieleniem do każdej realizacji gwarancji.

Firma wykonuje kompleksowe instalacje elektryczne w nowo wybudowanych budynkach mieszkalnych i innych obiektach (przemysłowych, handlowych, użyteczności publicznej). Usługi wykonujemy z materiału własnego lub powierzonego. Firma świadczy usługi głównie na terenie woj. Śląskiego, Małopolski, oraz byłego woj. Świętokrzyskiego. Na wykonane usługi wystawiane są faktury VAT.

Zapraszam do skorzystania z usług firmy ELECTRO – TECHNICS i do nawiązania współpracy.

Dzięki temu ze prowadzimy sprzedaż art elektrycznych hurt - detal możemy zaoferować konkurencyjne warunki współpracy.

Firma prowadzi również sprzedaż odzieży damskiej i męskiej. Oba punkty sprzedaży zlokalizowane są w Żarnowcu przy ulicy Warszawskiej 11 (obok poczty).


Z poważaniem
Krzysztof Kmiecik